Стільки навіть на медицину не давали!! На виплату “восьми тисяч Зеленського” витратять “левову частку” залишків коронавірусного фонду, – “слуга” Третьякова

Новини, Політика

Парламентський комітет рекомендував Раді включити до порядку денного президентський законопроект про підтримку бізнесу в карантин.

Щоб виплатити одноразову допомогу у 8 тисяч до двох мільйонів громадян, які постраждали через карантин, необхідно близько 15 млрд грн з фонду боротьби з коронавірусом. Про це заявили представники Кабміну на засіданні комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, передають Патріоти України.

“У разі введення, виплати будуть здійснюватися за допомогою державного онлайн сервісу Дія, за заявою громадянина”, – йдеться в повідомленні. Комітет рекомендував парламенту включити законопроект до порядку денного сесії, скоротити термін подачі альтернативних до нього законопроектів, а також терміни розгляду документа в першому читанні.
“Це вкрай важливий та амбітний проект. В Україні ще не було такого, щоб держава за два-три тижні компенсувала втрати 1,5-2 мільйонам громадян електронним способом. Ми зможемо не тільки розірвати ланцюжок захворюваності за допомогою впровадження локдауну, але і допомогти тим домогосподарствам, хто цього потребує, зустріти достойно Новий рік”, – заявила глава комітету Галина Третьякова.

Джерело: https://patrioty.org.ua/politic/stilky-navit-na-medytsynu-ne-davaly-na-vyplatu-vismy-tysiach-zelenskoho-vytratiat-levovu-chastku-zalyshkiv-koronavirusnoho-fondu–sluha-tretiakova-354404.html

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Leave a Reply