“Куля потрапляє точно в бійницю, вибух, і на місці ворожого “доту” тільки дим і вогонь…”: Воїн кинув власний бізнес заради оборони України на Донбасі

Війна, Новини

На сторінці “93 окремої механізованої бригади” Холодний Яр “у соціальній мережі Facebook з’явилася історія українського воїна – Андрія Шаповалова.

“Куля потрапляє точно в бійницю, вибух, і на місці ворожого” доту “тільки дим і вогонь …”, – йдеться в самому початку звернення.

Його історія починається на Волині, де він народився і виріс.

А потім перетікає в Дніпро, в якому підліток опинився в 15-річному віці. Саме там Шаповалов займався особистим бізнесом, однак, коли в Україну прийшла війна, він розумів, що його місце в рядах воїнів.

“Військовий шлях сержанта Шаповалова почався влітку 2014 року і триває досі. Загалом, з початку служби, без урахування періодів, проведених в ППД і відпустках, Андрій на передовій вже чотири повноцінних року …”, – йдеться в повідомленні.

На самому початку Андрій показав свою майстерність і був зарахований в розвідувальний підрозділ батальйону. Він забезпечував охорону і розвідку оператором БПЛА.

Через рік Шаповалов продовжував показувати завзяття в бойову частину і згодом потрапив в окрему механізовану бригаду, працюючи з ДШК і самостійно придбавши зброї оптичний приціл.

“На одному зі спеціалізованих сайтів знайшов за 10 тисяч саме такий, як мені треба. Я вибирав приціл, щоб тримав 50 калібр, тоді він для 12,7-мм буде ідеальним. Інакше – кілька пострілів і йому кінець.

Дуже швидко виходить з ладу , і в результаті від прицілу – купа пластмаси і розбитих лінз. А цей – надійний, витримав вже другу ротацію “, – каже чоловік особисто.

На початку служби Андрій був кулеметником і навідником ДШК, знищуючи вогневі точки і зміцнення супротивника.

І якось найцікавішим в його бойовій біографії випав епізод, коли вогнева позиція противника була знищена одним лише пострілом ДШК.

Ще в першій ротації Шаповалов за один місяць шість разів потрапляв під пекельний вогонь. І якось його мало не дістала куля.

“Він чатував біля свого ДШК, як раптом пролунав постріл, відчув, ніби удар по рукаві Флиска. Глянув – дірка, а крові немає.

Куля пройшла в якомусь міліметрі від руки”, – йдеться в повідомленні.

Зараз Андрій виступає головним сержантом роти, вміло управляється зі зброєю, підлеглими і поставленими завданнями.

“Ось завершилася чергова ротація, підрозділи повертаються в ППД. Тут Андрія чекають його найдорожчі в світі – дружина Лілія та чотирирічна дочка Злата.

Протягом довгих місяців розлуки Андрій постійно відчуває їх любов і підтримку.

Нечасті і не дуже тривалі, але такі дивно теплі і сповнені любові телефонні розмови зігрівають душу, надають наснаги, впевненості “, – підсумували в написаній про Андрія історії.

Джерело:

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Leave a Reply