Стерненко заявив, що Зеленський пропонував йому посаду. Мендель заперечує, а свідки розмови – підтверджують

Новини, Політика

Активіст Сергій Стерненко, якому присудили більше 7 років тюремного ув’язнення, заявив, що президент Володимир Зеленський пропонував йому посаду.

Про це повідомляє «Українська правда».

Стерненко розповів про те, що йому пропонували державну посаду, відразу після того, коли заслухав свій судовий вирок. Також активіст зателефонував Зеленському прямо з будівлі суду, проте на іншому кінці майже відразу повісили трубку.

При цьому прес-секретар президента Юлія Мендель каже, що Зеленський не пропонував ніяких посад Стерненко.

«Президент України не пропонував Сергію Стерненко ніяких посад, оскільки такі пропозиції не є частиною моделі соціальних ліфтів, які президент вважає найкращою моделлю відбору професіоналів на посади», – заявила Мендель.

У той же час прес-секретар сказала, що президент не втручається в розслідування і не тисне на правоохоронців. За словами Мендель, Зеленський вважає, що не повинен «піарити будь-якого політика чи активіста», а ім’я президента не слід використовувати в спробах захисту від вироку суду.

У свою чергу адвокат Масі Найєм на своїй сторінці в Facebook написав, що Мендель говорить неправду і Зеленський насправді пропонував посаду Стерненко.

«Президент пропонував йому посаду. Зі мною також було щонайменше десять осіб », – заявив адвокат.

Також Масі Найєм уточнив, що Стерненко пропонували посаду в правоохоронних органах, а на зустрічі, яка проходила в червні 2019 року, був присутній тодішній глава Офісу президента Андрій Богдан.

Джерело: https://m.antikor.com.ua/articles/440414-sternenko_zajavil_chto_zelenskij_predlagal_emu_dolhnostj._mendelj_otritsaet_a_svideteli_razgovora__podtverhdajut

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Leave a Reply