Росія буде вбuвати!!! Військовий експерт озвучив тривожний сценарій для Донбасу і розповів про план Путіна

Війна, Новини, Політика

На Донбасі може загостритися ситуація з боку Росії, якщо Україна спробує змінити свою участь в Мінському форматі. Про це в ефірі Апостроф Live на Апостроф TV розповів військовий експерт, заступник директора Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Михайло Самусь.

За його словами, ситуація на сході країни може значно погіршитися в разі виходу України з консультацій та майданчиків.

“Якщо говорити прямо, Росія буде вбивати українських солдатів, щоб змусити Україну і її західних партнерів повернутися до того формату, який був підписаний в 2014-2015 роках”, – сказав експерт.

Він висловив свою думку, що наступи будуть локальними, а не повномасштабними, але з великою кількістю жертв. Росія переслідуватиме дві мети – наростання напруження в українському суспільстві і тиск на президента Володимира Зеленського з боку громадян України.

“Це вже відпрацьована технологія. Кожен раз, коли треба чогось домогтися від президента України на міжнародній арені, здійснюється тиск, зокрема, через інформаційний простір і нагнітання обстановки на фронті. Чим більше смертей українських солдатів, тим більше буде загострення в українському суспільстві і тиск на українську владу”, – підкреслив Самусь.

Джерело: Апостроф

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Leave a Reply