Після чаювання з Кучмою Тимошенко оголосила про свій політичний проєкт «Батьківщина», – Бондаренко

Новини, Політика

В програмі «Культ особистості» український політолог, історик Кость Бондаренко поділився секретами старту кар’єри Тимошенка та розповів про причину конфлікту між нею та Лазаренком.

Бондаренко каже, що на початку Тимошенко була як прихильниця Лазаренка, але потім партія розділилася на два табори: крило Тимошенко і «лазаренківське» крило. Політик хотіла чогось більшого, у неї зародилися свої лідерські амбіції. Лазаренко не зрозумів соратницю, тому між ними з кінця 1997 почався конфлікт.

За словами політолога, Юлію Тимошенко запросили на чаювання з Кучмою. Через кілька днів після зустрічі вона оголошує про створення свого політичного проєкту «Батьківщина». Лідерка виходить з «Громади» і разом із соратниками засновує свою партію «Батьківщина».

«А в кінці 99-го року вже після президентських виборів вона зайняла пост віце-прем’єра в уряді Ющенка», – сказав експерт.

Джерело: https://life.znaj.ua/369122-pislya-chayuvannya-z-kuchmoyu-timoshenko-ogolosila-pro-sviy-politichniy-proyekt-batkivshchina-bondarenko

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Leave a Reply