Україна дарує Угорщині Берегівський район на Закарпатті. Підписали угоду… Жодна українська влада (навіть Януковича!) на такі поступки не йшла,- журналіст

Новини, Політика

Україна дарує Угорщині Берегівський район, що на Закарпатті

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і його угорський колега Петер Сійярто підписали угоду про створення на території України у Закарпатській області угорського району. Мова йде про Берегівський район, який межує з Угорщиною.

Bідтак, Берегівський район стає адміністративною одиницею Угорщини у складі України!

Так що, слід думати, що невдовзі на Буковині з’явиться адміністративний район Румунії у складі України, Румунський (бесарабський) район на території Одещини, польський район на території Львівщини? …

Невже у МЗС України, в уряді, у BР… не розуміють (у ОП там взагалі нічого не розуміють! Їм вже не дивуюся), що створивши прецедент на Закарпатті, вони відкривають “скриньку Пандори”. З такими дипломатичними реверансами від України залишаться лише кілька її центральних областей.

Нагадаю! Угорці десятиліттями просили, торгувалися й вимагали створення окремої угорської адміністративної одиниці на Закарпатті, пропагували визнання культурної автономії, виступали за появу особливого “угорського виборчого округу” на виборах до Верховної Ради.

Жодна українська влада (навіть Януковича!) на такі поступки не йшла, усвідомлюючи всі потенційні загрози для стабільності регіону й національної безпеки. Натомість влада Зеленського пішла на цю слизьку й небезпечну стежку.

Я в шоці!

Rostyslav Demchuk

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.
Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.