“Я просто до болі шокований від реакції українців!” Волонтер про пожежу у Харкові, яка забрала життя 15-ох літніх людей

Різне

У Вас буває відчуття сорому, але не за свою країну, а за її громадян ?

Сьогодні всю Україну облетіла трагічна звістка, Що на Харківщині в пансіонаті загинуло понад 15 літніх людей.

Я просто до болі шокований від реакції українців . Замість того, щоб об’єднатися допомогти, замість того, щоб співчувати всією країною, люди пишуть таке, від чого втрачаєш віру, що ми взагалі люди.

Тисячі коментарів, де украінці пишуть, що ця смерть вина Президента і якщо цей трагічний випадком стане початком кінця ЗЕ, то так краще для країни. Я взагалі шокований від того, що відбувається. Мені начхати зараз на політику і політиків і цей пост не про них. Мені в голову не вкладається, як на такій трагедії взагалі можна чи грати політику ? Та серед диких звірів є більше співчуття чим серед нас !

Дратує те, як деякі політики вже обіцяють пропіаритися на смертях людей за для власної вигоди. Ці нелюди політики заявляють про некомпетентність влади, і про те, що вони дадуть грошей сім’ям померлих… цікаво, а чиї гроші вони роздадуть ?

В мене просто розриваєтсья душа, від того що коїться. Смерті 15 людей стали приводом злодіїв набрати собі девидентів і балів. Я не проти того, щоб вони допомогли, і навіть пропіарилися, але для чого це робити під політичними лозунгами ? невже ніхто не розуміє цього лицемірства ?

Вперше за своє життя мені соромно, що я українець, але я щиро вірю, що більшість з нас не така, як ці здичавілі громадяни.

Давайте просто підтримаємо людей, що залишишся живі, і родичів тих, хто загинув. Давайте покажемо єдність нації і напишемо коментар, що Україна інша , а ми, українці, разом з Вами в цей жахливий час 🙏🏻

Цей пост не про політику, цей пост про людяність і милосердя, яке здається вмерло у більшості наших громадян.

Прошу однодумців обов’язково зробити #repost собі та по всіх групах, подивимося скільки нас , готових допомогти і підставити плече у важку хвилину

Сподіваюся у мене є хоч декілька однодумців на всю країну

Andrii Kozak

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.